پمپ خودمکش لجن تمام اتوماتیک (Vacuum Assisted Self Priming Pump)

سیستم پیشرفته ای از پمپ های خودمکش که به کمک یک پمپ وکیوم دیافراگمی عمل پرایمینگ و تخلیه هوای مکش و رساندن سطح مایع به پمپ ها با سرعت انجام می پذیرد و مواد لجنی سنگین را به راحتی جابجا می نماید. همچنین طراحی خاصی پروانه چشم باز امکان عبور ذرات جامد تا ۱۰۰ میلیمتر را فراهم نموده است.

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

امتیاز پمپ هوای دیافراگمی در سیستم self prime این است که  CFM 50  هوامکش می‌کند و نشتی روغن ندارد. در صورتیکه سیستم‌های کمپرسوری وکیوم CFM 12 و سیستم‌های انژکتور CFM 13, EP  هوا مکش می نمایند و نشتی روغن دارند که بعد از ۱۰۰ ساعت کاری کاهش پیدا کرده و نهایتاً پس از استفاده‌های طولانی قطع می‌شود. ضمناً نیازی به تعمیرات دوره ای نداشته و طول عمر بسیار بالاتری نسبت به مدل های کمپرسوری دارد در عین حال در کاربردهای لجن سنگین بسیار قدرتمند تر از سایر پمپ ها عمل می نماید.

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

طراحی پمپ بصورت Vortex می­باشد به طوریکه انتقال مواد سنگین و درشت بدون برخورد با پروانه و سایر بخش­ ها به کمک نیروی گریز از مرکز انجام می پذیرد. در صورتیکه در سیستم Wear Plate انتقال مواد درشت به جهت فضای کم بین پروانه و پمپ براحتی امکانپذیر نمی باشد.

قابلیت ها:

  • عملکرد این پمپ‌ها فول اتوماتیک می‌باشد و نیازی به آبگیری اولیه ندارد.
  • حداکثر ارتفاع مکش تا ۹٫۱  متر می‌باشد.
  • قابلیت کارکرد خشک تا ۲ ساعت.
  • شلنگ‌های مکش از نوع (PVC Wire Armored) که قابلیت مکش لجن‌های سنگین را دارا می‌باشند.
  • شلنگ انتقال از نوع (PVC Lay Flat) که انتقال مواد بالاخص شن و ماسه را براحتی امکان پذیر می سازد.
  • پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعتارائه اتصالات سریع (Quick Release) جهت اتصال شلنگ‌های مکش و رانش به پمپ و یا افزایش طول شلنگ ها
  • دارای صافی فیلتر با کوپلینگ سریع.
  • قابل استفاده به صورت دیزلی یا الکتریکی.
  • قابل نصب به صورت شاسی ثابت (Skid)، یدک کش تک محوره (Trailer) و چهارچرخ(۴ wheel Side)، سوپر سایلنت (Super Silent).

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعتصنایع مورد استفاده: آب و فاضلاب (شهری و تصفیه خانه)، شهرداری، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، مس، معادن، ستاد بحران

عملکرد: پمپاژ آب تمیز، آب کثیف، آب بهمراه شن و ماسه، لجن سنگین، فاضلاب صنعتی، فاضلاب غیرخام، فاضلاب خام، آلودگی‌های نفتی.

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعتپمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

  پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

با توجه به تجربیات چندین ساله در ساخت و ارائه پمپ های خودمکش جهت حصول بیشترین راندمان کاری پمپ و ماکزیمم هد و دبی و اینکه دیزل موتور در حداکثر توان خود و یا اصطلاحاً تخت گاز کار نکند، توان دیزل ۲۰ تا ۳۰ درصد بالاتر از حداکثر توان مورد نیاز مندرج در جداول و نمودارها در نظر گرفته می شود.

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

پمپ خود مکش لجن دیافراگمی - تست صنعت

PDF-icon