دستگاه مکنده حفاری(وکیوم لودر) - تست صنعتشـرکت RSP آلمان تولیـــدکننده سیــستم (Suction Excavator) جهت پاکسازی مواد مختلف به صورت خشک می‌باشد. دستگاه فوق‌الذکر قابلیت قرارگیری روی شاسی ۲ و ۳ و ۴ اکسل و همچنین بر روی یدک‌کش را دارا می‌باشد. مخزن‌های قرارگیری آشغال از ۴ مترمکعب تا ۱۰ مترمکعب می‌باشد. شلنگ مکش ساکشن این دستگاه قابلیت مکش از عمق۳۰-۲۵ متر و مکش از ۱۲۰ متر به صورت افقی را دارا می‌باشد. همچنین بوم ساکشن این دستگاه تا ارتفاعات زیاد بالا رفته و امکان دسترسی به مناطق و طبقات مختلف یک مجموعه را دارد. به کمک سیستم ساکشن که ترکیبی از سیستم فن و کمپرسور می‌باشد، مکش مواد تا قطر ۲۵۰ میلیمتر امکان‌پذیر خواهد بود. این نکته قابل ذکر است که مکش مواد حتی تا وزن ۳۰ کیلوگرم نیز امکان‌پذیر است. حجم هوای عبوری در سیستم ساکشن شرکت RSP تا ۴۲۰۰۰ مترمکعب توسط فن های مکنده می‌باشد که در مقایسه با دیگر سیستم‌ها از قدرت بالایی برخوردار است.

دستگاه مکنده حفاری(وکیوم لودر) - تست صنعتدستگاه مکنده حفاری(وکیوم لودر) - تست صنعت

 ………………………………………………………………………………………………..

همچنین فشار تولیدی در سیستم تا ۴۵۰۰۰ پاسکال خواهد بود که کمپرسور با سیستم محرکه هیدرولیکی در شرایط کاری ۵/۴-۳ مترمکعب بر دقیقه و در فشار ۷ بار کار خواهد کرد. این نکات خود متضمن کارکرد دستگاه در بالاترین سطح جهت مکش انواع مواد با ریزی و درشتی در سایزهای مختلف خواهد بود. سیستم ساکشن در اصل شبیه یک جاروبرقی عمل می‌کند که بدون آسیب رساندن به فضا یا محوطه مواد را مکش می‌کند.

 دستگاه مکنده حفاری(وکیوم لودر) - تست صنعتدستگاه مکنده حفاری(وکیوم لودر) - تست صنعت

 ……………………………………………………………………………………….

پس از مکش مواد به داخل مخزن، مواد سنگین‌تر در کف مخزن قرار گرفته و گرد و غبارهای سبک‌تر پس از عبور از قسمت عدسی جداکننده به قسمت فیلتراسیون انتقال می‌یابد. پس از عبور سیستم از ۴۰ کارتریج فیلتراسیون، هوای تمیز به فضای بیرون، هوای خروجی از لحاظ استانداردها محیط زیست کاملاً منطبق می‌باشد. تخلیه دستگاه به کمک جک‌های هیدرولیکی صورت خواهد گرفت.

دستگاه مکنده حفاری(وکیوم لودر) - تست صنعتPDF-icon