یکی از پرکاربردترین انواع پمپ های خودمکش سیار و سبک که مصارف متعددی را در تمامی صنـایع، واحد های تعمیرات، امداد و بحران سیار، کاربردهای کشاورزی، تخلیه آبهای راکد و سیلاب های حاوی ذرات جامد دارد.

پمپ خودمکش سبک - تست صنعتطراحی منحصر بفرد بدنه آلومینیومی پمپ و استفاده از موتور بنزینی قدرتمند، کم مصرف و سبک Honda نصب شده روی شاسی سبک، امکان حمل توسط نفر و با توجه ابعاد کوچک جابجایی با خودروهای کوچک را فراهم نموده، در عین حال میتوان آنها را بصورت ۲ یا ۴ چرخ کالسکه ای ارائه نمود. این پمپ ها مکش آب در محیط های گل و لای و دارای ذرات جامد را براحتی انجام می دهند.

پمپ خودمکش سبک - تست صنعت

پمپ خودمکش سبک - تست صنعت

پمپ خودمکش سبک - تست صنعتضمناً، انواع پمپ های سبک سیار با ارتفاع انتقال بالاتر و دبی کمتر مناسب مصارف آتش نشانی بشرح ذیل قابل ارائه می باشند.

پمپ خودمکش سبک - تست صنعت

پمپ خودمکش سبک - تست صنعتپمپ خودمکش سبک - تست صنعت

استفاده از باک بنزین با ظرفیت مناسب امکان بکارگیری مداوم و طولانی این پمپها را فراهم نموده ضمناً نوع پروانه چشم باز قابلیت عبوردهی ذرات جامد تا قطر ۴۰ میلیمتر را امکانپذیر می سازد. جهت کاربرد سریع و آسان می توان از شلنگ های خرطومی مکش سبک و شلنگ های انتقال برزنتی سبک با کوپلینگ سریع استفاده نمود.PDF-icon