توپی‌های انسداد استوانه­ ای لوله جهت انسداد مسیر لوله، تست لوله‌گذاری، مهار جریان فاضلاب در هنگام تعمیرات، بازرسی، شستشو شبکه فاضلاب بکار می‌رود. از مشخصات عمومی و مزایای توپی‌های استوانه‌ای SAVA و EHLE می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عاج‌دار بودن سطح توپی جهت انسداد بیشتر با هر نوع شبکه فاضلاب.
  • مولتی‌سایز بودن توپی که با خرید ۱ عدد توپی امکان انسداد حداقل ۳ الی ۴ سایز امکان­ پذیر می‌باشد.
  • دو طرف توپی بجای استفاده از فلز از لاستیک فشرده استفاده شده است که در حین استفاده از توپی در هنگام ورود و خروج به داخل منهول، آسیبی نمی‌رسد.
  • فشار داخلی هوا توپی حدود ۲٫۵ بار می‌باشد. فشار تحملی پشت توپی در جدول‌های ذیل کاملاً مشخص می‌باشد که از عناصر مهم در انتخاب یک توپی به شمار می‌رود.
  • این توپی‌ها جهت انسداد شبکه‌های استوانه‌ای شکل بکار می‌روند.
  • بغیر از توپی‌های عادی، توپی‌های انسداد به صورت By-pass نیز موجود می‌باشد. این توپی‌ها در هنگام بحران جهت نگه داشتن فشار داخل شبکه در حالت استاندارد استفاده می‌شود. با عبور مقداری از سیال داخل شبکه به بیرون این امر صورت می‌گیرد.

توپی‌ انسداد SAVA

شرکت SAVA اسلوانی با ارائه جدیدترین تکنولوژی­ های روز دنیا، توپی­ های جدید با نگرش اصلاح عیوب توپی­ های ساخت سایر شرکت­ ها به بازار دنیا معرفی نموده است. توپی­ های استوانه­ ای عادی این شرکت از سایز ۴۰ میلیمتر الی ۱۸۰۰ میلیمتر موجود می­باشد. در صورت نیاز به سایزهای بالاتر امکان ساخت سفارشی این توپی­ ها نیز هست. در ذیل جدول سایز توپی­ های عادی و By-pass بهمراه فشار تحملی پشت توپی مشاهده بفرمائید.

توپی انسداد 2.5 بار - تست صنعت

توپی انسداد 2.5 بار - تست صنعت

توپی انسداد 2.5 بار - تست صنعت توپی انسداد 2.5 بار - تست صنعت

توپی انسداد 2.5 بار - تست صنعت

توپی انسداد EHLE

شرکت EHLE آلمان یکی از تامین کنندگان توپی­ های انسداد به شمار می­رود که توپی­ های استوانه­ ای عادی این شرکت قابلیت تحمل فشار تا ۲٫۵ بار را دارا می‌باشد. این توپی­ ها از سایز ۷۵ میلیمتر الی ۱۲۰۰ میلیمتر موجود می­ باشند که در صورت نیاز به سایزهای بزرگ­تر امکان ساخت و سفارش این توپی­ ها امکان­پذیر است. در ذیل سایزهای توپی‌ها بهمراه فشار تحملی پشت توپی‌ها اشاره شده است.

توپی انسداد 2.5 بار - تست صنعت

توپی انسداد 2.5 بار - تست صنعتتوپی انسداد 2.5 بار - تست صنعت

PDF-icon