پمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعتدر پمپ های کف کش با توجه به ماهیت مستغرق بودن در سیال موضوع عمق مکش مطرح نمی باشد و به همین جهت در صنایع و کاربردهای مختلف به وفور مورد استفاده قرار می گیرند، ولی با توجه به اینکه اکثر پمپ های کف کش برقی می باشند مشکلاتی از قبیل مسائل ایمنی، برق گرفتگی کارگران، سنگینی پمپ، در دسترس نبودن برق در بسیاری مکان ها و مواقع ضروری مثل بحران ها و حوادث غیر مترقبه و… دارند.

با تغییر نیروی محرکه پمپ از الکتریکی به هیدرولیکی علاوه بر رفع نقائص فوق امتیازات ذیل نیز حاصل می گردند:

سیستم محرکه هیدرولیکی خارج از پمپ بوده و روغن هیدرولیک تحت فشار توسط دو شلنگ رفت و برگشت در مدار پمپ و نیرو محرکه سبب چرخش پروانه پمپ می گردد لذا می توان بخش پمپ را جدا از نیروی محرکه جابجا نمود که این سبب سبکی، کوچکی و حمل و نقل آسان پمپ می گردد، بعلاوه در هنگام کارکرد پمپ می توان براحتی از یک نقطه به نقطه دیگری پمپ را جابجا نمود.

پمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعتنیروی محرکه هیدرولیکی پمپ را می توان به روشهای گوناگون تأمین نمود از جمله power pack، از طریق اتصال به مدار هیدرولیکی ماشین های سنگین و نیمه سنگین راهسازی، کامیون، تراکتور، کشتی و یا مدار هیدرولیکی ماشین های صنعتی.

پمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعتبا توجه به نبودن سیستم برقی امکان برق گرفتگی نبوده و افراد به راحتی می توانند در محل کارکرد پمپ وارد شوند همچنین مسیر انتقال شلنگ هیدرولیکی نگرانی های انتقال کابل های برقی را ندارد.

سادگی این سیستم نیاز به تعمیرات را به حداقل رسانده، روغنکاری پروانه بصورت خودکار حین کار انجام می شود و در صورت گیر نمودن اجسام در بین پروانه شیرهیدرولیکی اتوماتیک قطع می گردد و خرابی های سیستم الکتریکی را ندارد.

پمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعت

پمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعت

 دو مـدل SP20 و SP35 با استاندارد ATEX جهت سیالات قابل اشتعال، محلول های با بخارات قابل انفجار و مواد با پایه نفتی قابل ارائه می باشند.

دو مـدل SP55 و SP65 دارای پـروانه چشـم باز با تیغـه های بـرنده جهت خـرد نمودن ذرات
(Knife impeller)، الیاف و رسوبات معلق در لجن می باشند.            پمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعت با توجه به قابلیت مکش انواع آب کثیف، فاضلاب و لجن غلیظ حاوی شن و ماسه و مواد جامد موارد کاربرد متعددی در بهره برداری شبکه های فاضلاب شهری و صنعتی، تخلیه حوضچه های تصفیه خانه ها، برج های خنک کننده، لاگون ها، چاله های نفتی، معادن، راهسازی و تونل، ستادهای بحران، ماشین های امدادی، صنایع دریایی، سکوهای نفتی، شبکه های انتقال نفت، صنایع نظامی و … دارند.

………

سیستم های محرکه هیدرولیکی Power Pack:

در صورتیکه سیستم هیدرولیکی جهت خودروهای تعمیراتی و امدادی در نظر گرفته شود میتوان ابزار هیدرولیکی متنوعی نیز با یک نیروی محرکه برای این مجموعه در نظر گرفت از جمله: انواع دریل، دریل چکشی، اره گردبر، خردکن، لوله بر، دمنده هوا، ژنراتور، دستگاه جوش، پمپ آب فشار قوی، … که بهترین انتخاب در کاهش فضا و هزینه برای تجهیز این ماشین ها می باشد.

پمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعتپمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعتپمپ کف کش هیدرولیکی - تست صنعت

PDF-icon